• Skelbimų talpinimas, tai vienas iš efektyviausių ir pigiausių reklamos būdų internete. Jūsų reklama matoma netik skelbimų lentose, bet ir google paieškoje. Kievienas verslininkas bandė reklamuotis naudojant skelbimų lentas ir puikiai žino, kad tai nelengvas, daug laiko užimantis reklamos būdas. Patikekite šį darbą profesionalams. Mes tai padarysime už Jus! o Jūs galėsite užsiimti savo verslo reikalais!

  • Būkite Matomi Jau Šiandien. GOOGLE AdWords reklama šiuo metu yra vienas iš efektyviausių reklamos būdų Lietuvoje. Daugiausiai žmonės Lietuvoje prekių bei paslaugų ieško per GOOGLE paieškos sistemą. Nuoroda į Jūsų puslapį yra rodoma tik prie raktinių žodžių susijusių su Jūsų veikla. Mokate tik tada, jei žmonės spusteli GOOGLE reklamos skelbimus.

  • Reklama facebook soc.tinkle - pigus ir efektyvus būdas paskleisti žinią apie produktą ar paslaugą. Visiškai nesvarbu, ar jūs esate smulkaus verslo įkūrėjas, ar stambios įmonės atstovas, už mažą kainą galite pasiekti net 1 milijono auditoriją Lietuvoje! Reklama socialiniame tinkle Facebook yra ypatinga tuo, jog, nepaisant mokamų reklamos paslaugų, reklamą kartu nemokamai platina ir patys Facebook vartotojai, todėl taip pavyksta sutaupyti ne tik laiko, bet ir lėšų.

  • Norite patraukliai, informatyviai ir šiuolaikiškai pristatyti savo veiklą klientams ar žiniasklaidai? Vieną efektyviausių išorinio svetainės optimizacijos paieškos sistemoms (SEO) formų – tai  SEO straipsnių rašymas/talpinimas aukštą Google PageRank (PR) turinčiose svetainėse. Straipsnis tai unikalus 250-400 žodžių kūrinys, kuriame išdėstomi tam tikri Jūsų pasirinkti raktiniai žodžiai,aprašoma Jūsų veikla.

  • Verslo ir informacinių tinklapių bei elektroninių parduotuvių kūrimas už ypač maža kainą ir aukšta kokybę

Interneto svetainė tai ne tik Jūsų vizitinė kortelė internete, tai informacijos kanalas, kurį Jūs privalote išnaudoti. Tai paprasčiausia, greičiausia ir pigiausia priemonė pasiekti potencialius klientus.

 

Interneto svetainių kūrimas


Kurti interneto tinklapius, naudojame patogią turinio valdymo sistemą, kurios funkcionalumą ateityje būtų lengva praplėsti. Tinklapių informacijos atnaujinimą gali atlikti kiekvienas, mokantis dirbti su įprastomis kompiuterinėmis programomis.

 

Elektroninių parduotuvių kūrimas

 

Elektroninė parduotuvė – tai išplėstas prekių katalogų ir paslaugų pateikimas internete, skirtas prekėms ir paslaugoms parduoti interneto vartotojams. Elektroninė prekyba palengvina ir pagreitina "pardavėjo" ir "pirkėjo" bendravimą.

Kodėl verta išmėginti elektroninės prekybos verslą? Visų pirma, tai vis dar smarkiai besivystanti prekybos šaka Lietuvoje, kuri vis dar tebėra neišnaudota, taigi kiekvienas turi galimybę rasti savo nišą.

 

Taigi,planuojate pradėti verslą internete? Puiku! Mes puikus partneris, Jūsų El. Komercijos kūrimui ir vystimui.
Dirbame su Wordpress, Joomla, Drupal, OpeCart, PrestaShop ir Magento turinio valdymo sistemomis.